Współpraca ze Strażą Graniczną

04 grudnia przeszliśmy odprawę , wozy strażackie , lądowanie samolotu , kontrolę nielegalnych towarów , odlot samolotu, usłyszeliśmy o ciężkiej pracy służb, sortownię.
Dziękujemy Pani Beacie ze Straży Granicznej lotniska  i Panu Adamowi z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej i Funkcjonariuszom Straży Granicznej i Służby Celno- Skarbowej lotniska.

Mikołajki

Mikołajki zwiastują dla wielu ludzi nadchodzące Boże Narodzenie. Jest to wspaniała okazja, by zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice, zjednoczyli się we wspólnym radosnym oczekiwaniu na Święta. Dzieci przygotowują się do wizyty Mikołaja i uczą się śpiewać świąteczne piosenki, aby móc odpowiednio przywitać tego ważnego gościa, a ich rodzice zastanawiają się, jakimi upominkami uraczyć swoje pociechy. W końcu Mikołajki to wielowiekowa tradycja, świętowana co roku 6 grudnia, polegająca na obdarowywaniu bliskich osób drobnymi prezentami.
U nas MIKOŁAJKOWO od rana
Ubraliśmy choinki, ozdobiliśmy saleOddział przedszkolny dostał od Pani Dyrektor dywan interaktywny. Pierwszaki w Skarbnicy w Chłopach piekły pierniczki.
Od wykonawcy dróg, którymi niedługo będziemy się cieszyć , Panowie Kazimierz Podgórski , Piotr Walnicki ONDE S.A. , na zdjęciu jest również radny powiatowy Pan Marek Gil , klasa druga odebrała worki piłek .
Odwiedziła nas również pani pielęgniarka z pogadanką .