• Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie.

Nowa galeria Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie podczas zajęć laboratoryjnych wykonywali doświadczenia związane z tlenkami, wodorotlenkami i solami, które można wykorzystać w celu identyfikacji niektórych jonów należących do zanieczyszczeń wody.

• WIOSNA

Nowa galeria WIOSNA została dodana do albumu fotograficznego

Pierwszy dzień wiosny w SP Sarbinowo. Brawo i wielkie podziękowania dla prowadzącej zabawę pani Ewy Jabłońskiej

• Janusz Chomontek

Nowa galeria Janusz Chomontek została dodana do albumu fotograficznego

Występy wielokrotnego rekordzisty Księgi rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek.

• Dzień Piekarza

Nowa galeria Dzień Piekarza została dodana do albumu fotograficznego

Wczoraj obchodziliśmy , a dziś sami przygotowaliśmy i upiekliśmy własną pizzę.

• ZAJĘCIA MATEMATYCZNE

Nowa galeria ZAJĘCIA MATEMATYCZNE została dodana do albumu fotograficznego

TCEE w Sarbinowie dziękujemy za zajęcia matematyczne 😊

• DZIEŃ KOBIET

Nowa galeria DZIEŃ KOBIET została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj z okazji Dnia Kobiet dzieci z kl.0-3 odwiedziły Górę Chełmską a potem bawiły się w Parku Rozrywki Bingo-Bongo w Koszalinie. Szczęśliwe buzie mówią wszystko:)

• Solidarni z Ukrainą.

Nowa galeria Solidarni z Ukrainą. została dodana do albumu fotograficznego

Mamy zaledwie 5,6 i 7 lat i już wiemy, że wojna jest czymś bardzo złym, dlatego angażujemy się w akcję #RazemDlaUkrainy.

• WOŚP

Nowa galeria WOŚP została dodana do albumu fotograficznego

Sarbinowo kwestowało dla WOŚP. Czekamy na ostateczne rozliczenie puszek. Dziękujemy wszystkim , którzy w tym wietrznym dniu poświęcili swój cenny czas dla innych. Jesteście wielcy!!!!!

Nowa galeria BAL KARNAWAŁOWY została dodana do albumu fotograficznego

Tuż przed feriami trochę kolorowego 🦹‍♀️ szaleństwa 💃🕺tańce, zabawy, piękne stroje🧙‍♀️🧝‍♀️🎭 i mnóstwo uśmiechu🤹 😀

• Wesołych Świąt życzą uczniowie oraz nauczyciele z SP Sarbinowo

Nowa galeria Wesołych Świąt życzą uczniowie oraz nauczyciele z SP Sarbinowo została dodana do albumu fotograficznego

• W bibliotece szkolnej.

Nowa galeria W bibliotece szkolnej. została dodana do albumu fotograficznego

Dla najmłodszych uczniów naszej szkoły odbyły się zajęcia w bibliotece. Dzieci wypożyczyły dziś książeczki. Dziękujemy Pani Oli za ciekawe zajęcia i zapoznanie się z biblioteką oraz pracą bibliotekarki.

• Mikołajkowe sadzenie roślin w zerówce

Nowa galeria Mikołajkowe sadzenie roślin w zerówce została dodana do albumu fotograficznego

Dziękujemy Panu Pawłowi Kaźmierskiemu z Ogrodu Botanicznego w Niegoszczy, który w ramach prezentu na Mikołaja przeprowadził dla dzieci z oddziału przedszkolnego warsztaty ogrodnicze. Posadziliśmy sukulenty. Podziękowania należą się również Pani Magdalenie.

• Zabawy na śniegu

Nowa galeria Zabawy na śniegu została dodana do albumu fotograficznego

• Przygotowania do kiermaszu świątecznego

Nowa galeria Przygotowania do kiermaszu świątecznego została dodana do albumu fotograficznego

• Spotkanie z Mikołajem

• Nasza choinka

Nowa galeria Nasza choinka została dodana do albumu fotograficznego

• Pierniki w wykonaniu najmłodszych.

• Święta tuż tuż

Nowa galeria Święta tuż tuż została dodana do albumu fotograficznego

• Muzeum Skarbnica w Chłopach

Nowa galeria Muzeum Skarbnica w Chłopach została dodana do albumu fotograficznego